Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 3-СТАЕН
град Русе, Център
200 €
391.17 лв.

(3.33 €, 6.51 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 10:50 на 13 май, 2026 год.
Обявата е посетена 46 пъти.
Площ:
60 m2
Етаж:
2-ри от 4

Описание на имота:

АР Трейд предлага двустаен апартамент под наем, разположен в идеалния център на гр. Русе на пешеходната улица Александровска .
Апартаментът е полуобзаведен и е подходящ както за сам човек, така и за двойка. Състои от: кухня, две преходни стаи, баня и WC.
Имота е ситуиран в една от най-предпочитаните и оживени локации в града. Районът предлага отлична инфраструктура и удобства на пешеходно разстояние магазини, ресторанти, кафенета, банки, административни учреждения, аптеки и спирки на градски транспорт.
В близост се намират централният площад, Доходното здание, крайбрежната алея на река Дунав и множество културни и търговски обекти. Локацията е изключително удобна както за живеене, така и за хора, които държат на бърз достъп до всички части на града.
Тел.0888 508242
Особености
Обзаведен
За контакт:
0888508242

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
АР ТРЕЙД
082/588 503, 0888508242
АР ТРЕЙД logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2008 г.
artrade.imot.bg
Адрес:
област Русе, гр. Русе, ул. Буров 2, ет.1
http://www.artrade.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 3-СТАЕН
град Русе, Център
Обява: 2d177865861874485

200 €
391.17 лв.
История на цената
(3.33 €, 6.51 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Русе, Център

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност